Lokalizacja:Dom weselny zlokalizowany jest w miejscowości Motkowice, przy ulicy Nadnidziańskiej, w gminie Imielno, województwo świętokrzyskie. Usytuowany na działkach o powierzchni prawie 2 HaPowierzchnia:Budynek ma powierzchnię około 800 m², co zapewnia wystarczająco dużo miejsca na organizację duż...
Dom Weselny blisko rzeki - spływy kajakowe
Hotel/Pensjonat na sprzedaż, Motkowice, Nadnidziańska
880 m2
12
pokoi
1990
Rok
Pow. działki
19 289 m2
1 450 000,00 PLN
/
1 647,73 PLN
/m2
Nr oferty: GH352566