Wyjątkowa okazja: sprzedaż gotowego biznesu gastronomicznego - "Kojot" w centrum miasta z lokalem mieszkalnym!Marzysz o prowadzeniu własnej restauracji? Oto Twoja szansa na przejęcie renomowanego lokalu "Kojot", położonego w prestiżowej lokalizacji przy promenadzie kieleckiej, w samym sercu miasta....
Lokal gastronomiczny Kojot w sercu Kielc
Lokal gastronomiczny na sprzedaż, Kielce, Henryka Sienkiewicza
200 m2
13
pokoi
1870
Rok
1 055 600,00 PLN
/
5 278,00 PLN
/m2
Nr oferty: GH425823