Łukasz Kutyła

Łukasz Kutyła

Typ nieruchomości : mieszkania, domy
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
Obszar działania: Kielce, woj. świętokrzyskie
O mnie:
Cześć, jestem Łukasz Kutyła i jestem agentem nieruchomości w Kielcach. Mam bogate doświadczenie w sprzedaży nieruchomości, a także w dziedzinie wynajmu mieszkań. Jestem osobą bardzo cierpliwą, dokładną i konsekwentną. Uważam, że kluczem do sukcesu w mojej pracy jest dbałość o szczegóły oraz umiejętność słuchania potrzeb klientów.

Co jest dla mnie ważne w pracy:
Dla mnie najważniejsze jest zawsze zrozumienie potrzeb klienta i dostarczenie mu rozwiązań, które spełnią jego oczekiwania. W mojej pracy stawiam na uczciwość i przejrzystość, aby klienci czuli się zaopiekowani i w pełni zadowoleni z naszej współpracy.

W czym jestem najlepszy:
Mam bardzo dobre umiejętności interpersonalne, dzięki czemu szybko nawiązuję kontakt z klientami i rozumiem ich potrzeby. Posiadam również bogatą wiedzę na temat rynku nieruchomości, co pozwala mi na profesjonalną obsługę klientów oraz skuteczną sprzedaż i wynajem nieruchomości.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:
Mam ponad 5-letnie doświadczenie w branży nieruchomości, co pozwala mi na zapewnienie klientom najwyższej jakości usług. Od lat rozwijam swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach i kursach, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:
Moim największym atutem jest empatia i umiejętność słuchania, dzięki której zawsze rozumiem potrzeby klientów i dostarczam im najlepszych rozwiązań. Moja dokładność oraz skuteczność w prowadzeniu transakcji nieruchomościowych także spotyka się z uznaniem moich klientów. Współpracownicy doceniają moją pomocną dłoń oraz profesjonalizm.

Prywatnie:
Poza pracą interesuję się militariami i historią, często wybieram się na wycieczki po górach. Lubię spędzać czas z moimi kotami, które są moimi ulubionymi towarzyszami przy relaksie w domu.

Aktualne oferty agenta