Mieszkanie o powierzchni 44 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju, usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.Mieszkanie ustawne, środkowe, słoneczne (strona południowa) z balkonem i widokiem na tereny zielone i inne budynki.Wymienione okna...
Centrum ul. Grunwaldzka 2 pokoje, kuchnia widna
Mieszkanie na sprzedaż, Kielce, Grunwaldzka
43,90 m2
2
Pokoje
3
Piętro
z
4
1970
Rok
345 000,00 PLN
/
7 858,77 PLN
/m2
Nr oferty: GH281514