Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w miejscowości Kostomłoty Pierwsze, 7 km od Rynku w Kielcach. Kameralne osiedle nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, zamknięte i monitorowane, z bramą wjazdową na pilota.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i ma powierzchnię 76 m². U...
Nowe mieszkanie 76 m² + strych | 7 km od Kielc
Mieszkanie na sprzedaż, Kostomłoty Pierwsze
75,94 m2
4
Pokoje
1
Piętro
z
1
2024
Rok
577 144,00 PLN
/
7 600,00 PLN
/m2
Nr oferty: GH987639