Wyjątkowe 74 m² | Parter | Klimatyzacja | STASZÓW

Mieszkanie na sprzedaż
481 000,00 PLN, Pow. 74 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 74 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Staszów , Hugo Kołłątaja
  • Piętro: 0 na 4
  • Numer oferty : GH870615
  • Cena za m2 : 6 500,00 PLN

Wyjątkowa nieruchomość 74 m² | Po generalnym remoncie | Parter | 

Na sprzedaż wyjątkowa, przestronna i klimatyczna nieruchomość o powierzchni 74 m², położona na parterze w miejscowości Staszów, przy ul. Kołłątaja.

To nie jest typowe mieszkanie w bloku — wnętrze zostało stworzone z myślą o komforcie, estetyce i funkcjonalności. Przemyślany układ pomieszczeń, wysoki standard wykończenia oraz eleganckie detale nadają nieruchomości niepowtarzalny charakter.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania — bez konieczności dodatkowych inwestycji.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

• powierzchnia 74 m², 

  • parter,

  • balkon,

  • nieruchomość po generalnym remoncie,

  • przestronna kuchnia wyposażona w sprzęt AGD, otwarta na salon,

  • 3 przestronne pokoje,

  • łazienka,

  • oddzielne WC,

  • klimatyzacja,

  • piwnica oraz komórka lokatorska,

  • dwa przedpokoje,

Standard wykończenia:
W mieszkaniu wykonano kompleksowy remont obejmujący:

• wymianę instalacji elektrycznej,

  • wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej,

  • wymianę grzejników,

  • wymianę stolarki okiennej,

  • dodatkowe punkty świetlne,

  • podwieszane sufity.

  • drewniane żaluzje wykonywane na wymiar oraz moskitiery zamontowane w każdym pomieszczeniu.

Wnętrze zostało urządzone z dużą dbałością o detale i ponadczasową estetykę. Elegancki charakter podkreślają:

• ozdobne listwy angielskie,

  • wysokie drewniane cokoły,

  • naturalny drewniany parkiet,

  • duże gresy,

Informacje dodatkowe: