Apartamenty dwupoziomowe, dzielnica Barwinek

Mieszkanie na sprzedaż
595 000 PLN, Pow. 108 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 108 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Kielce , Księdza Piotra Ściegiennego
  • Rok budowy : 2023
  • Piętro: 1 na 2
  • Numer oferty : GH856676
  • Cena za m2 : 5509.26 PLN

Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.

Każdy z apartamentów usytuowanych na parterze posiada tarasy i ogródki od strony Południowej oraz miejsca parkingowe naziemne i pomieszczenie gospodarcze dodatkowo płatne. Pomieszczenie gospodarcze: 4.000 zł.
Miejsce parkingowe: 10.000 zł.


Apartamenty na parterze są o powierzchni użytkowej od 74 mkw do 75 mkw. Każdy z nich składa się z: 2 sypialni od strony Północnej, salonu z aneksem kuchennym od strony Południowej, łazienki, wc i przedpokoju.

Apartamenty dwupoziomowe na 1 i 2 piętrze posiadają powierzchnię użytkową 108 m kw. ( 1 piętro 62,20 m kw plus poddasze 46 m kw powierzchni użytkowej). Każdy z nich na 1 piętrze składa się z 2 sypialni od strony Północnej, salonu z aneksem kuchennym od strony Południowej. Poddasze na 2 piętrze jest o powierzchni użytkowej ok. 46 mkw. (całkowita powierzchnia po podłodze ok. 60 m kw.).
OPIS BUDYNKU:
Budowa została rozpoczęta w 2020 r. Budynek jest wykonany o podwyższonym standarcie. Fundamenty wylewane, żelbetowe, ściany fundamentowe z bloczka betonowego klasy B-20. Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego H+H 24x24x59, docieplone styropianem grafitowym o współczynniku przenikalności cieplnej 0,31. Stropy wylewane, żelbetowe o grubości 16 cm.
Konstrukcja dachu drewniana, pokryta dachówką ceramiczną Wienerberger Keramic, poddasze docieplone pianą PUR o grubości 25 cm,
z wyprowadzeniem stelaży pod montaż zabudowy gips-karton. Dodatkowo na poddasze wyprowadzone wszystkie madia pod ewentualne dostosowanie do zamieszkania.
OKNA:
Budynki posiadają stolarkę okienną trzyszybową na profilach HEKA, wszystkie okna tarasowe z systemem zamykania przesuwnego.
TARASY:
Tarasy docieplone styropianem o zwiększonej twardości, warstwą o grubości 18 cm oraz wykonana trójwarstwowa izolacja przeciwwilgociowa. Tarasy wyłożone płytkami gresowymi, posiadają balustrady ze stali nierdzewnej.
ŚCIANY WEWNĘTRZNE:
Tynki wewnętrzne maszynowe wapienno-gipsowe ALPOL, ściany zagruntowane farbą gruntującą lateksową.
MEDIA:
Mieszkania posiadają wszelkie media: woda, energia elektryczna, gaz.
Każde mieszkanie posiada osobne umowy na dostarczenie każdego z mediów wraz z osobnym opomiarowaniem. Przy sprzedaży umowy zostają tylko przepisane na Kupującego.
Wentylacja w mieszkaniach jest mechaniczna wraz z rekuperatorami. System wymiany powietrza w mieszkaniach z czerpniami zewnętrznego powietrza.

Każde mieszkanie posiada dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny De Dietrich MCR3 Evo o mocy24 kW.
Mieszkania wyposażone w grzejniki Purmo.
CZĘŚCI WSPÓLNE:
Teren zagospodarowany, ogrodzony panelami ogrodzeniowymi, teren zamknięty. Dojazd zamykany bramą skrzydłową, automatyczną, zapewnione wyście furtką na przyległe tereny zielone.
Teren utwardzony kostką brukową, miejsca parkingowe wyłożone płytami ażurowymi EKO, stalowa wiata śmietnikowa, nasadzona zieleń.

Klatki schodowe, wyłożone płytami marmurowymi, balustrady ze stali nierdzewnej, oświetlenie LED. Dostęp do klatki schodowej zabezpieczony domofonem.
Zakończenie i odbiór budowy - marzec 2023 r.
Zapraszamy do oglądania.
Cena podlega negocjacji !!!