Lokal handlowy koło Lidla w Staszowie

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
760 000 PLN, Pow. 1 103,21 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 1 103,21 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Staszów , Parkowa
  • Rok budowy : 1890
  • Numer oferty : GH186785
  • Cena za m2 : 688.90 PLN

Prezentuję do sprzedaży nieruchomość położoną w Staszowie na ulicy Parkowej, koło Lidla, 500 m od Rynku składającą się:
1) Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 947,96 m2 składający się z piwnicy o powierzchni 261,02 m2, parteru o powierzchni użytkowej 312,96 m2 oraz strychu o powierzchni 374,94 m2 . Dwa wejścia i wjazd do posesji bezpośrednio z ulicy Parkowej, przy budynku rampa, którą można wykorzystać do rozładunku oraz duże podwórko z możliwością wykorzystania na parking. 
Na parterze lokalu otwarta przestrzeń umożliwiającą dowolną aranżację sklepu, oraz zaplecze, wc, magazyn i przedsionek. Piwnica może dodatkowo stanowić zaplecze magazynowe, strych jest do adaptacji, duża otwarta przestrzeń. Budynek budowany w roku 1890, ściany z cegły ceramicznej, stropy drewniane, dach pokryty blachą trapezową oraz w części eternitem. Bezpośrednie sąsiedztwo Lidla, bliskość Rynku 500 m,  stwarza wyjątkowe możliwości otwarcia sklepu lub działalności usługowej.

2) Lokal mieszkalny nr 1 położony na parterze o powierzchni 55.08 m2, składający się z pomieszczeń: kuchnia, pokój, łazienka, korytarz, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz wspólną klatkę schodową. Lokal jest wyremontowany, gotowy do zamieszkania. Meble i wyposażenie kuchenne w cenie: kuchenka Whirpool z płytą elektryczną i piekarnikiem, lodówka Elektrolux, okap, zabudowa kuchenna. W pokoju łoże małżeńskie, narożnik, duża 2 drzwiowa szafa, komoda, w łazience meble z wyłączeniem pralki. Lokal posiada odrębną księgę wieczysta oraz oddzielne opomiarowanie dla energii elektrycznej, wody i kanalizacji, nie ma instalacji gazowej, ogrzewanie kocioł na paliwo stałe.

3) Lokal mieszkalny nr 3 na piętrze budynku o powierzchni 63,67 m2, składający się z pomieszczeń: kuchnia, pokój, łazienka, korytarz, schowek, kotłownia. Lokal do generalnego remontu, część materiałów do remontu w cenie mieszkania.
Lokal posiada odrębną księgę wieczysta oraz oddzielne opomiarowanie dla energii elektrycznej, wody i kanalizacji, nie ma instalacji gazowej, ogrzewanie kocioł na paliwo stałe.

Budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków, ale znajduje się na terenie wpisanym do wojewódzkiej ewidencji zabytków, remont w zakresie dachu, elewacji będzie podlegał konsultacji.
Nieruchomość położona  jest na działce o powierzchni 844 m2, w odległości 2 minut Zalew nad Czarną, 

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia budynku.
Telefon: 883-622-711.
Email: ewa@greathouse.pl