Hostel z domem ponad 1050 m2 z dużym potencjałem

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
2 550 000 PLN, Pow. 1 050 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 1 050 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 20
  • Lokalizacja : Przysucha , Radomska
  • Rok budowy : 1996
  • Piętro: 0 na 2
  • Numer oferty : GH747899
  • Powierzchnia działki : 1 203 m2
  • Cena za m2 : 2428.57 PLN

Oferuję Państwu niesamowitą nieruchomość o przeznaczeniu dwu funkcyjnym. Pierwsza część budynku to Hostel 7-mio pokojowy wraz z salą weselną, salą taneczną, dwiema salkami restauracyjnymi oraz całym zapleczem tj kuchnią, łazienkami, kotłownią, magazynkami. Druga część to budynek mieszkalny.

Opis pomieszczeń :

Część Hostelowa

sala weselna
sala taneczna
2 x Salki restauracyjne
2 x Kuchnia
7 pokoi ( w tym recepcja)
2 x łazienka z toaletą
chłodnia
2 x magazynek
kotłownia

Część Mieszkalna

5 pokoi w tym duży salon
2 łazienki
jadalnia
garderoba
pomieszczenie gospodarcze

Budynek o powierzchni użytkowej ok 1050 m2 usytuowany na działce o powierzchni 703 m2 + działka 500 m2 która jest dzierżawiona i wykorzystywana do celów parkingowych. Ilość miejsc postojowych przed budynkiem około 30.

Dane techniczne

Część hotelowa budynku jest z roku 1980 a część mieszkalna z 1996 roku. W nowej części okna wymieniane w 2006 roku. Budynek murowany z cegły i ocieplony 8 cm styropian + struktura tynk.
Ogrzewanie centralne. Budynek posiada dwa piece na węgiel i na ekogroszek. Ścieki odprowadzane do kanalizacji. Budynek posiada jeden balkon i 4 tarasy.

Informacje pozostałe

Powyższy budynek to idealna inwestycja dla osób posiadających odpowiednią wizję rozwoju. Może pełnić zarówno funkcję rekreacyjno noclegową jak i np. Zostać przekształcony na Dom Starców bądź inną tego typu działalność. W budynku dodatkowo można zagospodarować ok 200 m2 strychu dzięki czemu zyskujemy dodarkowe metry użytkowe.

Lokalizacja

Przysucha to miejscowość na prawach miejskich zamieszkała przez ok. 6500 osób. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 12 ( Radom - Piotrków Trybunalski) a poza tym drogi do Szydłowca i Końskich. Przez Przysuchę przechodzi też zielony szlak turystyczny, dzięki czemu przyciąga wielu turystów.
W pobliżu Hostelu znajduje się Bazar w Przysusze oraz liczne sklepy takie jak Biedronka, Lewiatan, Pepco, Kik, Sklep meblowy Mebloland. Dodatkowo w bliskiej odległości spotkamy Sąd Rejonowy, Prokuraturę Rejonową, Budynek ZUS-u, Stadion piłkarski, Apteka, Bank PKO, Orlen, Muzeum im. Oskara Kolberga wraz z Muszlą koncertową, Zespół Szkół nr. 2 - szkoła średnia, a także Szkoła podstawowa nr. 2. Lokalizacja Budynku idealna do dalszego rozwoju.


Zapraszam do prezentacji
Mariusz Gaik
tel: 690 550 273