Hala produkcyjna/ do pakowania +biura, ponad 500m2

Lokal użytkowy na sprzedaż
1 850 000 PLN, Pow. 500 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 500 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Kielce , Ściegiennego
  • Rok budowy : 2011
  • Piętro: 0 na 0
  • Numer oferty : GH928590
  • Cena za m2 : 3 700 PLN

** TYLKO W NASZYM BIURZE **

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Perełki inwestycyjnej - prężnie działającego obiektu biurowo-produkcyjnego, z ogromnym potencjałem. W malowniczej miejscowości Morawica.

W skład nieruchomości wchodzą 2 działki o łącznej powierzchni ok 1800 m2 (24m x 76m), na której posadowione są dwa połączone ze sobą budynki o łącznej powierzchni ponad 500m2
Większość terenu wyłożona jest kostką a dopieszczona przy ogrodzeniu krzewami i drzewkami dającymi magiczny klimat. Właściciele zadbali również o oświetlenie terenu nocą tak dla bezpieczeństwa jak i efektu wizualnego.
Niewątpliwą zaletą jest fakt iż na teren inwestycji można wjechać od 2 stron - ulicy Złotej i Diamentowej co znacząco ułatwia funkcjonowanie firmy. Kolejną jest wiele miejsc dla aut. Przed budynkiem B jak i obok budynku A znajduje się kilkanaście miejsc parkingowych, ilość tą można jeszcze zwiększyć usuwając lub zmniejszając taras przy Budynku A. Największą zaletą całej inwestycji jest funkcjonalność, układ pomieszczeń oraz kilka wejść dzięki którym możemy przerobić ją na wiele rodzai działalności.

Obiekt można podzielić na:
- kilka lokali użytkowych,
- kilka biur,
- przedszkole , żłobek
- warsztat samochodowy z biurem i sklepem na dole
- sklep wielobranżowy z częścią mieszkalną na piętrze
- hala/ magazyn z biurami
- Hala produkcyjna/ do pakowania z biurami

Możliwości zaaranżowania tej inwestycji jest bardzo dużo co daje możliwość otworzenia w tym klimatycznym miejscu prawie każdy rodzaj biznesu.
Budynek główny „A” wykonany został w nowoczesnym stylu dającym poczucie prestiżu, jest on dwu-kondygnacyjny o powierzchni ok. 200 m2. Na piętrze posiada biuro prezesa, miejsce spotkań z kontrahentami, strefę relaksu - OPEN SPACE - umeblowanie komfortowymi wysokiej jakości meblami na indywidualne zamówienie. Całość zaprojektowane ze smakiem i dbałością o szczegóły. Dzięki bardzo dużym oknom pomieszczenie jest bardzo dobrze doświetlone, a w przypadku zbyt mocnego słońca pomogą duże rolety sterowane na pilota.
Na parterze znajduję się część biurowa na kilka stanowisk oraz aneks kuchenny i łazienka. Meble w kuchni zrealizowane na wymiar z wieloma szafkami i najlepszymi systemami. Budynek został zbudowany i wykończony tylko z wysokiej klasy produktów/ materiałów.
Warto zaznaczyć iż całe wyposażenie z budynku A zostaje w budynku i jest wliczone w cenę.

Budynek „B” jest także 2-kondygnacyjny. Pierwsze piętro składa się z pomieszczenia przystosowanego również pod część mieszkalną typu OPEN SPACE o powierzchni po podłodze ok 65m2 wraz z pomieszczeniem na bojler. Ta część pozostawiona zostanie pusta dając nabywcy możliwość aranżacji według własnego stylu i potrzeb dając wiele możliwości. Drugie pomieszczenie o powierzchni mierzonej po podłodze ok 30m2, pełni funkcje łącznika z Budynkiem A, gdzie również można wstawić jakieś niskie szafki. Parter Budynku B to powierzchnia ok 268m2 składająca się z kilku części. W metraż ten wliczają się korytarze, poczekalnia, pomieszczenie mogące pełnić funkcje odrębnego biura lub salki do spotkań, duży garaż z magazynem i kotłownią, 2 łazienki oraz najważniejsza część hala produkcyjna z szatnią dla personelu i serwerownią. Część ta posiada 3 osobne wejścia (dwa zewnętrzne i jedno łączące z budynkiem A) co daje bardzo dużo możliwości aranżacji lub podziału. Do hali produkcyjnej wejść od strony parkingu możemy drzwiami. Wejście to w pierwotnej wersji było bramą garażową/ wjazdową co dawało możliwość wjazdu aut lub np. wózka widłowego.

Kolejnym z atutów tej niebywałej i niepowtarzalnej nieruchomości jest fakt iż właściciel posiada projekt rozbudowy budynku B z czynnym pozwoleniem na budowę oraz nie oddanym dziennikiem budowy. Daje to szanse dla potencjalnego nabywcy na naniesienie swoich poprawek w projekcie i wykonanie według własnych potrzeb biznesowych, a projekt ten właściciel postanowił oddać za darmo wliczając w jakże już atrakcyjną cenę.

Podana kwota jest kwotą NETTO

Kontakt
Piotr Leśkiewicz
883 422 511
GreatHouse